این شرکت در سال ۱۳۴۶ با نام سمکار به عنوان اولین شرکت ساخت سموم در کشور تاسیس شده است. نگون سار برند دسته محصولات دفع و نابود کننده انواع پشه، مگس، سوسک و حشرات موذی از سطح محل سکونت، کار و زیست انسان در محیط جامعه میباشد. طیف این محصولات به صورت اسپری، دانه، مایع، پودر و… میباشد که با رعایت حداکثر اثرگذاری بر روی هدف، کمترین میزان آسیب پذیری انسان و آلودگی را داشته باشد. در این خصوص انواع آزمایشات، کنترل ها و تحقیقات زیر نظر آزمایشگاه های شرکت و لابراتوار های ملی و بین المللی مرجع انجام می گردد.

وب سایت شرکت نگون سار بصورت کاملا خلاقانه بوده و ایده ها و حتی ساختاری متفاوت از وب سایت های رایج داخلی را دارا می باشد. بنا به درخواست کارفرما این سایت بصورت کاملا نوآورانه طراحی شده است. اگر به دنبال سبکی متفاوت هستید یا ایده ای نو و جدید را در ذهن دنبال می کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم وب سایت این شرکت را ملاحظه نمایید.

  • لازم به ذکر است این سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی پیاده سازی و طراحی شده است.

 

مجموعه تا کنون این افتخار را داشته است که در پروژه های گسترده و فراوانی با شرکت هلدینگ فرآورده های شیمیایی ایران همکاری داشته باشد و تمام وب سایت های این شرکت و کارخانه های زیر مجموعه از قبیل : کارخانه پلیکم، شرکت تولید کننده روغن ولک و شرکت تولید کننده سموم حشره کش نگون سار و … را طراحی و پیاده سازی نماید.