طراحی سایت

مرکز درمان دیابت کرج توسط دکتر فرزام اسدی راد پزشک دوره دیده دیابت در پژوهشگاه غدد دانشگاه تهران با هدف پیشگیری و کنترل جامع دیابت در جامعه طراحی شده است. هدف اساسی مرکز دیابت ارمغان پیشگیری و کنترل دیابت به عنوان اولویت بهداشتی و ارائه خدمات بهداشتی ـ درمانی جامع به خانواده‌های ایرانی است. رویکرد مرکز برای رسیدن به این هدف ارزشمند و با اهمیت، به کارگیری راهکارهای علمی و قابل اجرا بر اساس آخرین مطالعات و دستاوردهای علمی ایران و جهان در بیماران دیابتی، خانواده‌های آنان، افراد مستعد به ابتلاء این بیماری و همه افراد جامعه است.

طراحی وب سایت کلینیک دیابت بهبد نیز همچون دیگر تجربه های طراحی سایت های مجموعه های پزشکی می باشد که شرکت نوین راهکار تات در این زمینه سابقه و نمونه کارهای فراوانی را دارد. به همین دلیل مجموعه ما به خوبی با نیازهای یک کلینیک پزشکی به خوبی آگاه و آشنا می باشد و می تواند مشاوره های مفیدی را به کارفرمایان محترم و پزشکان جامعه ارائه نماید.

سئو

علاوه بر بخش طراحی وب سایت مجموعه ما افتخاری همکاری با کلینیک دیابت بهبد را در بخش بهینه سازی سایت و سئو کلمات کلیدی درخواستی را نیز داشته است. البته قابل ذکر است که این مهم با همکاری کامل متخصصین و پزشکان کلینیک میسر شد. چرا که به لحاظ محتوایی با در اختیار گذاشتن مقالات و منابع مفید پیرامون کلید واژه های درخواستی خود گامی موثر در این زمینه برداشته شد.