شرکت تولید فرآورده هاي شیمیایی ایران (پلیکم سابق) در سال ۱۳۴۶ با نام سمکار به عنوان اولین شرکت ساخت سموم کشاورزی در کشور تاسیس شده و با تغییر نام به پلیکم به فعالیت خود در زمینه تولید نهاده هاي کشاورزی ادامه داده و به یکی از بزگترین شرکت هاي تولید کننده در زمینه ساخت انواع سموم و کود هاي کشاورزی در فرمولاسیون هاي مختلف تبدیل گردد.

مجموعه با اتکا به اعلام نیاز مندی های شرکت و انجام جلسات متوالی جهت مشاوره و کارشناسی ابعاد پروژه وارد فاز طراحی سایت این مجموعه شد و در نهایت توانست آنچه را مد نظر کارفرما می باشد با بهره گیری از بهترین و جدیدترین تکنولوژی ها به خوب پیاده سازی نماید و پروژه را در فاز تحویل ارائه دهد.

  • قابل ذکر است که این وب سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی بصورت کامل پیاده سازی شده است. 

سئو

شرکت این افتخار را داشته است تا علاوه بر بخش طراحی وب سایت شرکت تولید فرآورده های شیمیایی ایران بخش سئو و بهینه سازی وب سایت، دیتابیس، کدهای برنامه نویسی این مجموعه را نیز به بهترین شکل ممکن پیاده سازی نماید. البته این موضوع شایان ذکر است که در اختیار قرار دادن مجموعه وسیع و گسترده و مقاله های علمی کلیه محصولات و تولیدات شرکت فرآورده های شیمیایی پلیکم کمک قابل توجهی در بالا بردن کیفیت محتوا سایت داشت و توانست در کسب رتبه و سئو سایت تاثیر بسیار قابل توجهی داشته باشد.