شرکت تولیدی صنعتی پادیسان در سال ۱۳۶۴ با هدف توليد لوازم خانگي ، صادرات و واردات تاسيس گرديد. اين شركت ابتدا در منطقه سيمين دشت كرج واقع گرديده و به توليد ماشين لباسشويي اقدام به فعالیت می نمود. در سال ۱۳۶۹ با توجه به ضرورت بازار مصرف ، تصميم به توليد انواع مختلف اجاق گاز نمود. در سال ۱۳۷۲ به دليل افزايش حجم توليد و گسترش محصولات، شركت اقدام به تغيير مكان و استقرار در منطقه فعلي (كيلومتر ۵۹ اتوبان تهران-قزوين) به مساحت ۳۰٫۰۰۰ متر مربع نمود. اکنون بیش از ۳ دهه است که فعالیت این کارخانه نام آشنا ادامه دارد.

برای مجموعه باعث افتخار است که با شرکت و برند نام آشنای تولید کننده اجاق گاز پادیسان طی سال های بسیار زیادی همکاری داشته است و بخش طراحی وب سایت این شرکت به ما سپرده شده است. ما نیز همواره تلاش نموده ایم تا با طراحی منحصر به فرد و با کیفیت کاری فراخور نام و آوازه این شرکت ارائه دهیم.

  • مجموعه وب سایت های شرکت پادیسان در سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی طراحی و پیاده سازی شده است.

دیجیتال مارکتینگ

پس از سال ها همکاری در زمینه خدمات بخش آی تی با شرکت پادیسان و همچنین طراحی وب سایت این مجموعه اکنون گامی فراتر نهاده ایم تا با توجه به رضایت و اعتمادی که طی این سال ها فی مابین این دو مجموعه بوجود آمده است در زمینه دیجیتال مارکتینگ این شرکت نیز ورود کنیم. شایان ذکر است مجموعه در این بخش خود از بهترین کارشناسان و متخصصین مجرب بهره می برد تا جدیدترین متد ها و روش های روز دنیا را پیاده سازی نماید.