طراحی سایت

فروشگاه الکترونیکی نوریندو با سال ها سابقه فعالیت و فروش به صورت فیزیکی و همچنین عمده فروشی در استان البرز به ویژه کرج مشغول به کار است . این فروشگاه اکنون توانسته خود را به عنوان یکی از برترین تامین کنندگان کالا و تجهیزات برقی در سطح استان البرز و حتی کشور مطرح نماید.

این پروژه به لحاظ فنی در واقع یک فروشگاه اینترنتی (آنلاین) می باشد که تمام نیازمندی ها و الزامات یک فروشگاه اینترنتی را بصورت کاملا کاربردی دارا می باشد. در بخش طراحی این وب سایت مواردی چون سبد خرید محصول، درگاه پرداخت اینترنتی، مقایسه محصولات، پروفایل توضیحی محصولات، بنر تبلیغاتی در صفحات مورد نیاز و … به خوبی تعبیه شده است.

دیجیتال مارکتینگ

یکی دیگر از خدماتی که مجموعه نوین راهکار تات به مشتریان و کارفرمایان خود ارائه میدهد خدمات و سرویس های مرتبط با دیجیتال مارکتینگ می باشد. با توجه به بهره بردن از متخصصین با تجربه و حرفه ای در در این زمینه توانسته است کمک شایانی به بخش فروش، بازاریابی، برندینگ، افزایش سود و بهره وری، پیدا کردن مشتریان بالقوه و بازار هدف مشتریان خود نماید. ما برای پیاده سازی و پیش برد اهداف بخش دیجیتال مارکت یک شرکت از ابزار ها و روش های متفاوت استفاده می نماییم که معمولا مطابق با جدیدترین استانداردها و متدهای روز دنیا می باشد.