طراحی قالب

طراحی قالب اختصاصی از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که قالب طراحی شده باید قادر باشد تا نیازهای مختلف کاربران شما را پاسخ دهد و محتوا، خدمات و سرویس‌های شما را به بهترین شکل ممکن عرضه کند. به همین علت است که تأکید داریم طراحی پوسته‌ی وردپرس، اگرچه امری ساده و فاقد پیچیدگی به‌نظر می‌رسد، اما در حقیقت دارای ترفندها و نکاتی است که گاهاً توسط برخی از گروه‌های طراحی قالب وردپرس مورد غفلت قرار می‌گیرد.

خدمات نوین راهکار تات
هارمونی مناسب

تناسب مناسب در طرح ها، رنگ ها، تصاویر، آیتم ها، تم سایت و …

خدمات نوین راهکار تات
سرعت بارگزاری

سرعت بالای بارگذاری و لودینگ با رعایت اصول فنی

خدمات نوین راهکار تات
انطباق با موضوع

هماهنگی و تناسب موضوع و محتوا و رعایت اصول محتوا گذاری

خدمات نوین راهکار تات
طراحی زیبا

زیبایی بصری و طراحی شیک و منحصر به فرد با جدیدترین متد های روز دنیا

خدمات نوین راهکار تات
امکانات بهینه

بهره گیری از جدیدترین و به روزترین ابزارهای روز دنیا

خدمات نوین راهکار تات
طراحی کاربردی

ارائه متنوع ترین و کاربردی ترین امکانات متناسب با نیاز کاربران

طراحی قالب

طراحی قالب اختصاصی وردپرس

طراحی قالب: همانطور که از قبل اشاره شد؛ وردپرس یک سیستم متن‌باز مدیریت محتواست که برنامه‌نویسان، توسعه‌دهندگان و طراحان متعددی در سراسر جهان مشغول فعالیت بر بستر آن هستند؛ از همین رو پلاگین‌ها و پوسته‌های متعددی برای آن نوشته شده که برخی از آن‌ها حتی رایگان منتشر شدند و برخی با عناوینی همچون “قالب ارزان وردپرس” به فروش می‌رسند.

فضای رقابتی آنلاین

در سال‌های اخیر و با فراگیری اینترنت؛ راه اندازی کسب و کار آنلاین از محبوبیت زیادی برخوردار شده و صنف‌های مختلفی برای راه‌اندازی سایت اقدام نموده‌اند. این استقبال از اینترنت و ورود کسب‌وکارها سبب شده تا این فضا جنبه‌ی رقابتی پیدا کند و وبسایت‌های زیادی با یک حوزه‌ی فعالیت بوجود آیند. امروزه یک وبسایت معمولی و یا بلاگ نمی‌تواند نماینده و معرف شایسته‌ای از شرکت، سازمان و یا برند شما در دنیای مجازی باشد و اعتماد کاربران به شما را در کنار دیگر رقبا جلب کند. شما می‌بایست با طراحی قالب اختصاصی هماهنگ و متناسب با هویت بصری مجموعه‌ی خود اعتماد کاربران را جلب کرده و این حس را به آن‌ها القا کنید تا شما را به عنوان یک مجموعه‌ی معتبر در فضای وب بشناسند.

رایج بودن قالب‌های آماده و کیفیت پایین

قالب‌های آماده‌ی وردپرس به علت هزینه‌ی کم و قیمت پایین در تعداد زیادی از سایت‌ها بکارگرفته می‌شوند و این سبب شده تا مخاطبین مکرراً با آن سبک قالب‌ها مواجه شده باشند. حال اگر مخاطبی بعد از ورود به وبسایت شما؛ مجدداً با همان قالب رو به رو شود؛ می‌تواند به اعتبار برند شما لطمه وارد کنند. چرا که کاربر تصور می‌کند شما وبسایت ضعیفی هستید که از قالب‌های معمولی استفاده می‌کنید و ارزشی برای مخاطبین خود قائل نشدید. (البتهً در میان قالب‌های رایگان و قالب‌های ارزان وردپرس موارد با کیفیت و قابل قبولی پیدا می‌شوند که بازهم با توجه به استفاده‌ی مکرر و زیاد از آن‌ها برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین پیشنهاد نمی‌شوند.)

عدم تناسب با برند و بهینه نبودن

عموماً قالب‌های موجود در بازار برای مصارف خاص و با اهداف مشخصی نوشته شده‌اند که ممکن است با ماهیت فعالیت برند شما متناسب نبوده و همچنین با سلیقه و فرهنگ جامعه‌ی مخاطبین هدف‌تان در تضاد باشد. علاوه بر این، برخی از طراحان قالب‌های تجاری وردپرس برای پوشش نیازهای مختلف کاربران؛ ناچار به پیشبینی صفحات متعدد و ماژول‌های گوناگونی شده‌اند که علاوه بر تعداد بالای ریکوئست‌ها در این نوع قالب؛ بخش‌های مازاد و بلااستفاده‌ی فراوانی بعد از شخصی‌سازی؛ باقی می‌ماند که سبب کندی وبسایت شما می‌شود.

با طراحی قالب اختصاصی کسب و کار خود را از دیگران متمایز کنید

طراحی قالب اختصاصی

اگر یک سایت راه اندازی کرده اید و یا می خواهید راه اندازی کنید داشتن یک قالب حرفه ای و اختصاصی یکی از عوامل پیشرفت و دیده شدن سایت شما می باشد. تیم نوین راهکار تات طبق کاربرد, نوع سایت, نظر و خواسته شما یک قالب اختصاصی به همراه امکانات مورد نظر با گرافیک جذاب و کاربر پسند برای سایت شما طراحی می کند. ما قالب ایده آل سایت شما را به صورت کاملا بهینه, سئو به همراه گرافیک جذاب طراحی و اجرا می کنیم.

استفاده از آخرین استاندارد های طراحی و برنامه نویسی وب سایت در کنار خلاقیت و نوآوری قالب و سایت شما را با دیگر سایت های هم نوع خود متامیز می کند . اگر می خواهید یک سایت شخصی, سایت پزشکی و سابت شرکتی همراه تمامی امکانات مورد نظر را داشته باشید ، طراحی قالب حرفه ای و اختصاصی می تواند شما را به ایده آل خود برساند.استفاده از استاندارد ها و تکنولوژی های روز دنیای وب و اینترنت به همراه خلاقیت و نوآوری در قالب های طراحی شده, سایت شما را با دیگر سایت های هم نوع متمایز می کند.